Popüler Asiana Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1988 yılında yönetim ideolojisi, 'hizmet yoluyla maksimum güvenlik ve müşteri memnuniyeti' ile kurulan Asiana Airlines, gerçekten küresel bir hava yolu şirketi haline gelmiştir. Asiana Havayolları müşteri hizmetlerine taviz vermeden güvenliği en üst düzeyde tutmaktadır. Asiana Havayolları, 1988 yılında kuruluşundan bu yana standart hizmet dışında yenilikler arayan ve dünyanın en büyüğü olmak isteyen bir şirkettir. Asiana Airlines, 2007 yılından bu yana üst üste 9 yıl boyunca Skytrax tarafından 5 yıldızlı notunu korumay başardı ve 2009 yılında Air Transport World'den (ATW) “Yılın Havayolu” ödülünü almaya hak kazanmış oldu.

Asiana Hava Yolları Uçuş Noktaları

Türk Hava Yolları, Asiana Airlines ile ortak yolcu taşımaktadır. Türkiye içinde veya dış ülkelere bir çok uçuş noktası vardır. Asiana Havayolları, 28 yıllık geçmişi olan 28 ülkeye 83 uçak, 75 şehir ve 89 uluslararası yolcu güzergahı ile dikkat çekici bir büyüme gerçekleştirmiştir.

Asiana Hava Yolları Hizmetleri

- 3 adet WC bulunmaktadır. Engelli WC'si dahildir.

- Laptop ve wifi olanakları mevcuttur.

- Sınırsız olarak kahve ikramı sunulmaktadır.

- Yemek ve içecek genel olarak Kore'nin yerel yemeklerinden oluşur fakat isteğe göre yemekler de yapılmaktadır.

- Koltuk yastığı, göz bandı, kulak tıkacı ve battaniye hizmeti de vermektedir.

- Bebek bakım odası mevcuttur.

- Çocuklar için küçük oyuncaklar verilmektedir.

- Koltuk kenarlarında telefon hizmeti vardır. İstediğiniz yeri arayabilirsiniz.

- Telefon, laptop veya tabletler için şarj olanakları da mevcuttur. Şarj aleti istediğiniz de temin edilebilmektedir.

- Film izleme seçeneği vardır. Binlerce filmi seçeneği mevcuttur.

- İstek üzerine gazete imkanı sağlanmaktadır.

- Koltuklar yanyana ve mesafeleri uzundur ayaklarınızı uzatma imkanı sağlamaktadır.

- 3 yaşından küçükler için beşik odası vardır. Burada çocuklarınızla ilgilenilmektedir.

- Engelli kişiler için özel yataklar mevcuttur fakat sınırlı sayıdadır. Rezervasyon sırasında bildirmeniz gerekmektedir.

 

Asiana Hava Yolları İletişim ve Müşteri Hizmetleri Adres

Polat Plaza B. Blok K:5 D:85 Esentepe mah. Harman cad. Ali Kaya sokak. No.1 - Şişli İstanbul

Şirket Adı : Asiana Hava Yolları

Telefon numarası : (0212) 256 41 44

Nerelere Uçuşları

Avrupa'nın en genç ve modern bir filosuna sahiptir. Ortalama olarak 6 yaşında olan Airbus ve Boeing uçakları bu filoya dahildir. Değişik boyutlarda ve modellerde olan uçaklar ile değişik bölgelere ve noktalara kolaylıkla ayak uydurabilmektedir. Şuanda firmanın 42 adet uçağı bulunmakta ve 117 bölgeye uçuş gerçekleştirmektedir.

Firmanın uçuşları Londra, Paris, Stockholm, Zürih, Barselona'dan New York, Chicago ve Washington'a dünyanın bir çok noktasına bulunmaktadır.

Austrian Hava Yolları Hizmetleri Nelerdir?

Bagajlarınızda kimlik bilgilerinizin ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu bir kartın olmasını talep etmektedir. 1 adet 32 kg sınırlaması ile bagaj hakkı bulunmaktadır. 55 x 40 x 23 cm boyutlarında bir adet kabin bagaj hakkı bulunmaktadır. Ağırlık sınırlaması ise 8 kg'dır. Business class sınıfında uçuş yapılacaksa 2 adet 8 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu sınırların üzerine çıkılan durumlarda 10 veya 20 Euro arası ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücret hakkında detaylı bilgiye online sitesinden ulaşılabilmektedir.

İç ve dış seyahatler de yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır. Tercih edilen menülerin ödemesi uçak içerisinde yapılabilmektedir. Özel menü tercih etmiş iseniz 36 saat öncesinde online olarak tercih edilmesi gerekiyor. Zengin bir yiyecek menüsüne sahip olan Austrian Hava Yolları  lezzetleri damak tadınıza uygun ve kusursuz olacaktır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Asiana Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Asiana Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()