Popüler Anadolu Jet Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Anadolujet Hava Yolları, Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Türk Hava Yolları'nın bir alt markası olarak kurulmuştur. 2008 yılından bu yana Türk Hava Yolları tarafından temin edilmiş olan uçaklar ile seferlerini icra etmektedir. Bununla birlikte Türkiye'nin dört bir yanına uçuşları bulunan Anadolujet, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne de uçuş icra etmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı'na uçuşlar hem Ankara Esenboğa hem de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden mevcuttur. Nihayetinde bilinmesi icap eder ki, Anadolujet Ankara merkezli olarak hizmet sunmaktadır. Ancak İstanbul ve İzmir'den kalkan ve diğer illere gerçekleştirilen seferleri de karşılıklı olarak mevcuttur.

Anadolujet'i Farklı Kılan Nedir?

Anadolujet, personel kalitesi olarak da çok yüksek deneyimler vaat eder. Her şeyden evvel pilotlar, Türkiye'nin en seçkin pilotlarıdır ve çok ciddi sınavlardan geçtikten sonra her sene simülasyonlarda kendilerini kanıtlamak suretiyle pilot olarak çalışabilirler. Bununla birlikte Anadolujet firmasında görev yapan bir kaptan pilot olabilmek için de muhakkak uzun yılların verdiği bir tecrübeye sahip olunması gerekir. Kabin memurları ve yer hizmetleri personeli de keza pilotlar kadar seçkin ve deneyimli ekiplerden oluşur. Yer hizmetleri, Türk Hava Yolları'nın alt kuruluşlarından bir tanesi olan TGS ya da açılımı ile Turkish Ground Service tarafından icra edilmektedir. Kabin memurları ise her daim güleryüzlü hizmetleri ile yolcuların daha keyifli ve daha rahat bir uçuş geçirmelerini sağlamak ile görevlidir.

Filosunda Hangi Uçakları Barındırır?

Anadolujet bünyesinde yer alan uçakların tamamı yeni jenerasyon Boeing 737-800 uçaklarından oluşur. Bu uçaklar aynı zamanda dünya üzerinde en yaygın tercih edilen uçak tipleri arasında da yer alır. 189 kişi kapasiteli bu uçakların, Türk Hava Yolları envanterinde yer alan uçaklar ile birtakım farklı yönleri bulunabilir. Söz misali koltuk araları bir miktar daha dar olabilir ya da uçaklarda koltuk arkası eğlence sistemi yer almayabilir. Şüphesiz ki bu durumların varlığı Anadolujet firmasının konforlu bir uçuş deneyimi sunmayacağı manasını taşımaz. Her şeye rağmen kaliteli hizmeti, zamanında kalkış ve varış istatistikleri ve nihayetinde güvenli oluşu bu firmayı her zaman için tercih edilebilir kılan özellikleri arasında yer almaktadır.

Anadolujet'in Uçuş Noktaları Hangileridir?

Anadolujet, pek çok noktaya uçuş icra etmekle birlikte en yoğun seferlerini Ankara İzmir, Ankara İstanbul ve İzmir İstanbul arasında icra eder. Buna ek olarak İstanbul Antalya, İstanbul Adana, Ankara Adana, Ankara Antalya, Ankara Gaziantep ve Ankara Diyarbakır seferleri de son derece rağbet görmektedir. Buna ek olarak Bursa Yenişehri Havalimanına iç hat seferleri düzenleyen tek firma Anadolujet Hava Yollarıdır. Anadolujet, Bursa üzerinden Trabzon ve Ankara'ya uçuş gerçekleştirmektedir. Bu uçuşlar haftanın belirli günlerinde, günde birer adet karşılıklı olarak gerçekleştirilir. Öte yandan Tekirdağ Çorlu Havalimanı'na sefer icra eden tek firma yine Anadolujet Hava Yolları olarak ifade edilebilir. Bu durum pek çok hatta Anadolujet'in yegane tercih olmasını sağlamıştır. Gerçekten pek çok hatta Anadolujet yüzde yüze yakın doluluk ile hizmet sunar. Bununla beraber gereken durumlarda askerler de bu firma ile taşınmaktadır.

Firma Ücretsiz İkram Seçenekleri Sunar mı?

Anadolujet Hava Yolları firmasında çok geniş ikram seçenekleri olmasa dahi ücretsiz ikram yer almaktadır. Yolculara bu ikram servisi sırasında sandviç, kek, su ve sıcak içecekler ikram edilmektedir. Nihayetinde Anadolujet Hava Yolları bünyesinde icra edilen seferlerde business class ya da first class benzeri ek sınıflar yer almamakta, tüm kabin ekonomi sınıfından oluşmaktadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Anadolu Jet Firması İçin Yorum Yap


Anadolu Jet

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()