• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1993

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kişinev

 • uçtuğu nokta

  UÇTUĞU NOKTA

  24

 • uçak sayısı

  UÇAK SAYISI

  7

Popüler Air Moldova Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Kişinev Uluslar arası hava limanında hizmet veren firma 1933 yılında kurulmuş olup 7 uçak filosu ile ülke içi ve ülke dışına yolcu transferi yapar.

Faaliyetleri

Moldova Havayolu şirketi yolcularına "Kurumsal - İş Seyahat Çözümleri" hizmetini sunuyor ve iş etkinliklerinin iyi organizasyonu için rasyonel bir çözüm sunuyor.

"Kurumsal Müşteriler ve Turizm" bölümü, Moldova Cumhuriyeti'nde ve yurtdışında bulunan merkezlerine sahip tüzel kişiler, şirketler ve kurumlara ayrılmıştır. İş gezileri organize etme, delegasyonlar ve etkinlikleri planlama, en iyi maliyet ve iş seyahati kavramlarını sunma konusunda uzman kadorsu ile hizmet verir.

 • Uçak Bileti Ve Tren Biletleri
 • Konaklama Ve Transfer Hizmetleri
 • Araba Kiralamak       
 • Turizm Biletleri Ve Seyahat Sigortası; Moldova havayolları hizmetleri arasında yer alır.

Yatırımınıza katma değer getirmek için hizmet veren firma, etkili tavsiye ile, maliyetleri optimize etmek ve hedeflerinize ulaşmak için yardımcı olur.

Hizmetleri İçin

Moldova havayolları uygun uçuş bileti hizmetleri ile dünyanın her yerine güvenli uçuşlar düzenler. Teknik ve kabin personeli ile her türlü yolcu memnuniyetini sağlayan Moldova hava yollarından bilet hizmetleri ile ilgili bilgi almak için 022 830 830 nolu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerekir.

Air Moldova havayolları ile İletişim haftanın her günü bu kanallardan sağlanır.

Adres: . Bd Negruzzi 10, MD-2001, Kişinev, Moldova

Tel:. + 373 22811636

Faks: + 373 22274259

Е-posta: corporate@airmoldova.md

Uçuş Düzenlenen Ülke Merkezleri

Air Moldova havayolları başarıyla Atina, Barselona, ​​Bologna, Brüksel, Bükreş, Dubai, Dublin, Frankfurt, Florence, Cenevre, İstanbul, Krasnodar, Larnaka, Lizbon, Londra, Madrid, Milano 30 noktaya uçuş yapar. Moskova, Paris, Roma, Antalya, Venedik, Verona, Viyana, St. Petersburg ve Torino artı mevsimlik uçuşlar yolcu yoğunluğuna göre düzenler.

Havayolu firması olarak hizmet veren air Moldova ülkedeki yolcu trafiğinin %50'sini karşılamaktadır.

Moldova air hava yolları internet sitesinde yer alan uçuş haritasından hangi şehirlere ve ülkelere uçuşun yapıldığı görülmektedir.

Bagaj konusunda kurallar, uçakta taşınabilecek sıvı maddeler, engelli, hasta ve gebe yolculara uygulanan ayrıcalıklar, uçak içerisinde taşınması yasak ürünler ve unutulan, aktarılmayan ve kaybolan bagaj konularında müşteri memnuniyeti öncelikli olarak hizmetler veren Air Moldova hava yollarını tercih edilmesi durumunda ikramlardaki lezzet ve kalitede ayrıca fark edilir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Air Moldova Firması İçin Yorum Yap


Air Moldova

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()