Popüler Air India Limited Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Air India Limited, air india hava yollarının sahbi olduğu ve aynı zamanda hava yolları üzerinde birçok büyük yatırımları olan ve küresel anlamda bir çok güçlü ortakları olan bir şirket olma özelliğini taşımaktadır.

Air İndia Hava Yolları İşletmesi Hakkında Kısa Bilgi

Air India , Hindistan'ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. Devlete ait bir şirket olan Air India Limited'e aittir ve 94 yerli ve yabancı destinasyona hizmet veren bir Airbus ve Boeing uçağı filosu işletmektedir. Air İndia Hava Yolları firması, Hindistan'ın çeşitli odak şehirlerinin yanı sıra Yeni Delhi'deki Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'nda da bulunuyor.

Air India hava yolu,% 18,6 pazar payıyla Hindistan'ın en büyük uluslararası nakliyecisidir. 60'tan fazla uluslararası destinasyon, dört kıtada Air India tarafından sunulmaktadır. Buna ek olarak, taşıyıcı, Hindistan'daki üçüncü büyük hava yolu şirketidir Temmuz 2017 itibariyle% 13,5'lik pazar payına sahiptir. Air İndia Hava Yolları şirketi, 11 Temmuz 2014'te Star Alliance'ın 27. üyesi olmuştur.

Air India'nın renk düzeni kırmızı ve beyazdır. Uçaklar, pencerelerin dışındaki kırmızı saray tarzı oymalar ve beyazın kırmızıyla yazılmış hava yolunun adıyla beyaza boyanmıştır. Logosu oluşturulurken kuğu kuşundan esinlenmişlerdir.

Air İndia Hava Yolları İşletmesi Nerelere Uçak Kaldırmaktadır?

Mart 2018 itibariyle, Air India, dünya çapında dört kıtada, 28 ülkede 54 yurt içi ve 40 uluslararası destinasyon dahil olmak üzere toplam 94 destinasyona uçmaktadır. Birincil merkez Yeni Delhi'de Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'nda bulunuyor ve Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havaalanı, aynı zamanda Mumbai'de bir ikincil merkeze sahiptir.

Air İndia Hava Yolları Firması Ne Türde Hizmetler Vermektedir?

Air india hava yolları işletmesi müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre bir çok hizmet düzenlemiş ve uygulamaya koymuşlardır. Bunlar, çocuklu haneler için çocuk ve bakım odaları hizmetleri, uçak kişisel bakım yapmak isteyen yolcular için temel sayılabilecek bakım malzemeleri, rahat bir uyku kestirmek isteyenler için uyku ve boyun yastık hizmetleri, film izlemek ve müzik dinlemek için son teknoloji televizyon hizmetleri gibi hizmetlerdir.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Air India Limited Firması İçin Yorum Yap


Air India Limited

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()