Popüler Air France Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1933'te kurulan Air France, bir numaralı Fransız hava yolu şirketidir ve KLM grup ile birlikte yolcu sayısı bakımdan da dünyanın en büyük hava taşıyıcılarından biridir. Firma, 2015 yılından bu yana yeni Boeing 777 ve Boeing 787 modelleri ile filosunu donatmıştır. Şirketin; 200 bakım, 44.886 personeli ile 3602 pilotu mevcuttur. Şirketin kısa, orta ve uzun mesafeli uçuş özelliklerine sahip 221 uçağı bulunuyor.

Faaliyet Alanları

Şirket, yolcu hava trafiği temel işi olmak kaydı ile kargo trafiği ile havacılık bakım ve servisinde de aktif olarak rol almaktadır. 2017 yılında şirket ve grubun toplam cirosu 25,8 milyar euro olarak gerçekleşmiştir. Havacılık endüstrisinde dijital inovasyona dahil olmasıyla tanınan Air France, uçuş öncesi, uçuş sırasında ve sonrasında özel ve yenilikçi hizmet ve özellikler sunarak yolcuların beklenti ve alışkanlıklarındaki değişimlere sürekli uyum sağlamaktadır. Şirket yılda, 116 ülkede 314 noktaya uçuş yapmakta ve 98,7 milyon yolcu taşımakta ve 350 bölgeye kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Şirketin Uçuş Yaptığı Bölgeler

Şirket Fransa içinde, Paris ve Nice gibi 19 noktaya, Avrupa’da Almanya, İngiltere, Türkiye ve İtalya gibi 18 ülkeye, Karayip adalarında 5 ülkeye, Amerika kıtasında 13 ülkeye, Orta doğu ve Asya’da 14 ülkeye ve Afrika ile Hint okyanusunda 12 ülkeye uçuş yapmaktadır.

Hizmetleri Nelerdir?

Air France, La Premiere, Business, Premium Economy ve Economy sınıfı koltuklarında rakipsiz bir konfor sunmak için uzun mesafeli uçuşlarında kabinlerini tamamen yeniden tasarlamıştır. Şirketin yolcular için gelişmiş kabin ve yer hizmetleri çeşitliliği de bulunuyor. Şirketin yeni Business kabini, 3F konseptine göre daha rahat ve basitleştirilmiş seyahat sunmak için tasarlanmıştır, bunlar; tam düzlük, tam erişim ve tam gizliliktir.

Şirketin koltuklarında video izlemek ve müzik dinleyebilmek için son teknolojiye sahip ekranlar mevcuttur. Şirket özellikle uzun mesafeli uçuşlarda, dünyanın bir çok yöresine ait zengin yemek çeşitleri ve içecekler ikram etmektedir. Şirket uçuş esnasında çocuklu ailelere ve engelli yolculara ayrıcalıklı hizmetler verilmektedir. Şirket ayrıca çok uygun kabin ve bagaj hakları da tanımaktadır. Yer hizmetleri kapsamında ise özel donatılmış bekleme yerleri ve transfer hizmetleri gibi bir çok hizmet bulunuyor.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Air France Firması İçin Yorum Yap


Air France

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()