Popüler Air Arabia Egypt Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Air Arabia Egypt şirketi Ortadoğu'da kurulan düşük sermaye ile kurulmuş bulunduğu coğrafyada büyüme potansiyeli çok yüksek olan bir hava yolu işletmesidir.

Air Arabia Egypt Hakkında Kısa Bilgi

Air Arabia Egypt, İskenderiye - Mısır merkezli bir Air Arabia Group şirketi ve Mısır'ın yeni kurulan düşük maliyetli bir hava yolu şirketidir. Orta Doğu ve Kuzey Afrika'nın maliyeti en düşük sermayeli hava yolu şirketi olan Air Arabia Egypt ile Orta Doğu'nun en büyük seyahat ve konukseverlik grubu olan Travco Group'un ortak girişimidir.

Air Arabia Egypt hava yolu işletim lisansını alarak ilk defa 1 Haziran 2010'da ticari faaliyetine başlamıştır. Air Arabia Egypt, yolcularına çok düşük maliyetli uçuş fırsatları sunmaktadır Sahip olduğu filo büyüklüğü ile Orta doğunun en büyük hava yollarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Air Arabia Egypt Hangi Noktalara Uçuş Gerçekleştirmektedir ?

Ocak 2018 itibariyle Air Arabia Egypt hava yolu şirketi aşağıdaki noktalara uçuş gerçekleştirmektedir;

- Mısır: İskenderiye - Borg El Arab Hava alanı Üssü, Sohag - Sohag Uluslararası Hava alanı

- İtalya: Milano - Orio al Serio Uluslararası Hava alanı (8 Mayıs 2018’den beridir)

- Ürdün: Amman - Kraliçe Alia Uluslararası Hava alanı

- Kuveyt: :Kuveyt Şehri - Kuveyt Uluslararası Hava alanı

- Suudi Arabistan: Dammam - Kral Fahd Uluslararası Hava alanı, Cidde - Kral Abdülaziz Uluslararası Hava alanı, Riyad - Kral Halid Uluslararası Hava alanı

Air Arabia Egypt İşletmesi Müşterilerine Ne Türde Hizmetler Sağlamaktadır?

Air Arabia Egypt hava yolu işletmesi müşteri hizmetlerini oluşturma da müşteri memnuniyetini baz alarak hareket etmektedir ve oluşturduğu hizmetlerin temelinde yolcularının rahat ve konforlu bir yolculuk süreci geçirmeleridir. Air Arabia Egypt hava yolu firması bir çok türde hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler çocuk sayılacak yaştaki yolculardan ücret alınmaması, engelli ve sakat bireylerin rahat bir yolculuk geçirmeleri için her türlü kolaylıkların sağlanması, yolcuların sıkıcı bir yolculuk geçirmemeleri için film, müzik, tv, Wi - Fi gibi teknolojik hizmetlerin sağlanması, çocuk ve bebek bakım odalarının çocuklu ailelere tahsis edilmesi ve engelliler için wclerin bulunması gibi hizmetlerdir

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Air Arabia Egypt Firması İçin Yorum Yap


Air Arabia Egypt

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()