Popüler Aeroflot Uçak Seferleri

Firma Hakkında

Aeroflot, Rusya'nın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak tanınır. Bu firma seferlerini ağırlıklı olarak Avrupa ve Asya kıtalarına gerçekleştirir. Ancak buna ek olarak Amerika kıtasına düzenlediği seferler de mevcuttur. Söz misali Aeroflot, Küba'ya uçuş icra etmektedir. Asya Kıtasında ise ağırlıklı olarak eski Sovyetler Birliği döneminden kalan ülkeler üzerinde bu seferler yoğunlaşmıştır. Seferlerin yanı sıra Aeroflot firmasının çok lüks bir konsept ile çalıştığı söylenemez. Bundan dolayı fiyatları da çok uçuk değildir. Hatta pek çok yere en uygun fiyatlı uçak biletlerini bu firma sayesinde bulmak mümkün hale gelecektir.

Aeroflot Uçuş Hizmetleri

Aeroflot Hava Yolları, business ve ekonomi sınıfı olmak üzere iki ayrı sınıfa sahip uçakları filosunda barındırır. Elbette business class ekonomiye kıyasla birtakım ayrıcalıklar da barındırmaktadır. Öncelikli biniş hakkı ve özel yemek ikramı da bunlardan bazılarıdır. Aynı zamanda muhakkak ifade edilmesi lazım gelir ki Aeroflot uçaklarında ücretsiz ikram seçenekleri de sunmaktadır. Bu seçenekler arasında uçulan parkur ve uçuş mesafesine göre değişkenlik arz etmek ile birlikte sıcak ve soğuk yemekler de yer alır. Nihayetinde yolcuların uçuş gününden belirli bir süre öncesinde hava yolu ile irtibata geçmek suretiyle özel yemek taleplerini bildirmeleri gerekmektedir. Örnek olarak dini inancı ya da vegan ve benzeri beslenme alışkanlıkları olanlar bu hizmetten istifade edebilirler.

Aeroflot Filosu

Aeroflot Hava Yolları, bilhassa son yıllarda filosunu güçlendirmek adına çok ciddi adımlar atmıştır. Bu adımlar arasında filonun neredeyse tamamının Boeing ve Airbus marka uçaklar ile yenilenmesi de yer alır. Halihazırda Aeroflot filosunda iki adet geniş gövdeli, dört adet ise dar gövdeli uçak yer almaktadır. Filoda bulunan Boeing marka uçaklar B737, B777; Airbus marka uçaklar A330, A320, A321 ve nihayetinde SSJ-100 tipi uçaklardır.

Aeroflot Hava Yolları Uçuş Noktaları

Aeroflot Hava Yolları, Moskova merkezli olarak hizmet vermekte olan bir hava yolu firmasıdır. Bu firma, yolcularının en çok rağbet ettiği yerlere seferler düzenlemek ile birlikte bu seferler ağırlıklı olarak Avrupa ve Asya üzerinde yoğunlaşmış durumdadır.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Aeroflot Firması İçin Yorum Yap


Aeroflot

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()