Popüler Aegean Hava Yolları Uçak Seferleri

Firma Hakkında

1987 yılında Aegean Havacılık adıyla kurulmuş olan Aegean Hava Yolları Learjet uçaklarıyla Atina’dan dünyanın diğer ülkelerindeki şehirlere VIP rahatlığıyla birçok uçuş gerçekleştirmektedir. Yunanistan’daki özel hava yolu şirketlerinin ilki olma özelliğini taşıyan Aegean Havacılık 1999 yılına gelindiğinde isim değişikliğine giderek Aegean Hava Yolları ismiyle uçuşlarını gerçekleştirmeye devam etmiştir. Hava yolu şirketi Star Allience üyesidir. Şirketin Atina’da ana merkezi bulunmakla birlikte diğer merkezleri ise Larnaka, Selanik ve Giritte’dir. Firmanın Star Allience üyesi olması sebebiyle dünyadaki yüzlerce hava yoluyla code share adı verilen ortaklıkları da bulunmaktadır. Bu ortaklık anlaşmasının avantajı Yunanistan’daki bu hava yolunun dünyada code share üyeliği bulunan hava yollarından da biletlerinin temin edilebilmesidir. Bu sayede ortaklık içerisinde olan şirketler kendi yolcularını taşımasının yanında diğer anlaşmaya taraf olan diğer şirketlerin de yolcularını taşıyabilmektedir.

Faaliyet Alanları

Firma dünyanın birçok şehrine yolcu taşımacılığı yapmasının yanında kargo uçakları aracılığıyla kargo taşıma işlemleri de yapmaktadır. İstenilen şehre uygun fiyat ve kaliteli hizmet şirketin müşterilerine sunduğu garantidir.

Hizmetleri Nelerdir?

Firmayla seyahatlerde check-in işlemleri hava alanında yapılmasının yanında internet yoluyla da yapılmaktadır. Online bir şekilde yapılabilen check-in işlemleri uçuştan kırk sekiz saat önce aktif olur. Ayrıca işlem yapıldıktan sonra istenirse bilgiler telefon numaranıza mesaj yoluyla da gönderilebilmektedir.

Koltuklar

Ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen şirket rahat koltuklarıyla müşterilerine rahat bir yolculuk sunmaktadır. Ancak online şekilde bilet alımlarında koltukların rezervasyon edilmesi önerilmektedir. Hava yoluna gidildiğinde boş koltuk sayısı azalacağından ve istenilen koltuğun bulunma şansı azalacağından bu işlemin yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Bagaj Hakkı ve İkramlar

Aegean Hava Yolları biletin VIP veya başka bir sınıfa bağlı olmasına göre değişmekle birlikte geniş bagaj taşıma hakları bulunuyor. Ekonomik sınıfta seyahat eden yolcular için bu hak yirmi üç kilogram iken business sınıfında olanlar için ise bilet fiyatlarının yüksek olmasına bağlı olarak bu sınır otuz iki kilograma çıkıyor. Ayrıca bagaj hakkının yetmemesi durumunda diğer şirketlerde olduğu için ek bagaj hakkı da alınabiliyor.

Yemek konusunda ise ege mutfağından yemekler sunuluyor. Sıcak ve soğuk yemek ve içecekler biletin sınıfına göre farklılıklar gösteriyor.

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Aegean Hava Yolları Firması İçin Yorum Yap


Aegean Hava Yolları

PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()