Zonguldak

 • şehir

  ŞEHİR

  Zonguldak

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2007

 • havalimanı adres

  ADRES

  Saltukova Yolu, 67970 Hacılar Köyü/Çaycuma/Zonguldak
  MERKEZE UZAKLIK : 10 KM

 • telefon

  TELEFON

  (0372) 618 24 57

Zonguldak Hakkında Bilgi

Zonguldak, Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Karadeniz’le de Türkiye’nin deniz ticaret işlerinin yürütüldüğü ayrıca oldukça zengin taşkömürü yataklarıyla biliniyor. Zonguldak Çaycuma Havalimanı için en uygun fiyatlarla hem aktarmalı hem de direkt olarak uçuşlar yer alıyor. 2007 yılından bu yana hizmete açık olan havalimanı yılda ortalama 5000 kişilik yolcu kapasitesi bulunuyor. Havalimanının şehir merkeziyle arasındaki mesafe yaklaşık olarak sekiz kilometredir. Yürümeyle ulaşım biraz zor olacağından havalimanına taksilerle ulaşım sağlanabilirken minibüs ve servis seçenekleriyle de ulaşım sağlanabilir.

Bu havalimanı serin ve yağışlı olması ile bilinirken bazı zamanlarda yoğun yağış sebebiyle uçaklar seferleri rötara kalabilir ya da uçuş iptal edilebilir. Detaylı bilgiler için yine bu site üzerinden ulaşabilir en uygun fiyatta uçak bileti sahibi olarak seyahat etmek mümkündür. Nüfusun fazla yoğun olmadığı Zonguldak da biletler oldukça kısa sürede alınabilir. Tarihi açıdan da oldukça önemli bir yer olan Zonguldak’ı gezme konusunda hala düşünenler varsa mutlaka gitmeleri gereken bir yer olarak gösteriliyor.

Haritada Zonguldak
Son Yapılan Yorumlar
Bu havaalannı için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların havaalanı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Zonguldak Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()