Trabzon

 • şehir

  ŞEHİR

  Trabzon

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1957

 • havalimanı adres

  ADRES

  Merkez/Ortahisar/Trabzon
  MERKEZE UZAKLIK : 2

 • telefon

  TELEFON

  (0462) 328 09 40

Trabzon Hakkında Bilgi

Çok geniş bir alanda bulunan Trabzon havalimanı 1957 yılından beri hizmet vermektedir. Ülkedeki denize paralel tek hava limanı olan bu tesisi yıllık ortalama 3,5 milyondan fazla yerli ve yabancı misafire oldukça konforlu hizmetler vermektedir. 385 araçlık otopark kapasitesine sahip olan hava limanı şehir merkezine 6 km mesafededir. Şehir merkezine çok yakın olmasına rağmen hava limanına ulaşım çok çeşitli vasıtalarla yapılmaktadır. Bunları belediye otobüsleri, HAVAŞ servisleri, taksi ve kiralık araç olarak sıralayabiliriz. Hava limanının çok yakınından geçen dolmuşlar da ulaşım için sıklıkla kullanılmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali olan hava limanındaki uçak bileti satışı yapan bankoların çokluğu, yolcuların beklemeden dinlenmeye geçmesine olanak sağlıyor. Hava limanında yeme içme ve dinlenme konusunda alternatifli mekanlar bulunuyor ve buralarda yöresel lezzetlerin tadına bakılabiliyor. Özel olarak donatılmış konforlu VIP salonlarında ise kişiye özel hizmetlerden faydalanılabilir. Ücretsiz internet ağı hava limanındaki tüm alanlarda hızlı ve kaliteli hizmet verirken dinlenme alanları oldukça konfora sahiptir. Şehir merkezine gitmeden konaklamak isteyenler için Hanedan Suites,Ceyhun Residence ve Green Apart gibi modern mekanlar mevcut.

Haritada Trabzon
Son Yapılan Yorumlar
Bu havaalannı için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların havaalanı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Trabzon Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()