• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1970

 • kurucu

  KURUCU

  Mehmet Kuybu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kahramanmaraş

 • telefon

  TELEFON

  0 344 444 44 46

Firma Hakkında

1970 yılında Mehmet Kuybu tarafından Kahramanmaraş merkezli olarak kurulan Aksu Turizm, uzun geçmişiyle sektörün önemli firmalarından biridir. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Aksu Turizm, yolcularına kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Aksu Turizm, çağın yeniliklerine ayak uyduran otobüs filosu ve güler yüzlü, saygılı ve uzman personeli ile birlikte güvenli ve stresten uzak bir yolculuk deneyimi yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Aksu Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Kahramanmaraş merkezli olarak kurulup yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin çeşitli noktalarına sefer düzenlemeye başlayan Aksu Turizm’i tercih etmeniz için önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir:

 • Aksu Turizm, yolcularının seyahat deneyimini rahat bir şekilde yaşayabilmesi için ödeme gibi çok çeşitli konularda yolcularına kolaylık sunmaktadır.
 • Yolculuğun rahat ve konforlu bir şekilde geçebilmesi için her türlü detayı düşünmektedir.
 • Firma, bayram ve tatil günleri gibi bilet bulmanın zor olduğu zamanlarda açtığı yeni seferlerle yolcularının bilet bulamaması gibi sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaktadır.
 • Araçlarını teknolojik olarak kaliteli donanımlarla donatan firma, yolculuğunuzun çok daha keyifli bir aşekilde geçmesini sağlamaktadır.

Aksu Turizm’in Filosu

Araçlarının teknolojik olarak iyi seviyede olmasına özen gösteren Aksu Turizm tüm araçlarında kaliteli ve güncel donanımlar kullanarak seferlerini gerçekleştirmektedir. Aksu Turizm tüm araçlarında canlı televizyon yayını, koltuk arkası ekran, internet ve klima gibi ekipmanlara yer vermektedir. Bu sayede yolculuğunuzu çok rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aksu Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Aksu Turizm, şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilen peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Adana terminalinde 9 numaralı peron, Ankara terminalinde 56 numaralı peron, Mersin terminalinde 22 numaralı peron, Sivas terminalinde 10 numaralı peron, Konya terminalinde 38 numaralı peron, İstanbul terminalinde 46, 47 ve 48 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 37 numaralı peron, Antalya terminalinde 2 numaralı peron, Kayseri terminalinde 4 ve 5 numaralı peronlar ve Osmaniye terminalinde 11 numaralı peronları kullanarak yolcularına hizmet veren Aksu Turizm bu peronlar ile çok sayıda yere kaliteli ve keyifli bir yolculuk gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Aksu Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının seyahatlerini kaliteli ve konforlu bir şekilde geçirebilmesi için tüm araçlarında son teknoloji donanımları kullanan Aksu Turizm, teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Aksu Turizm, bu ekranlar sayesinde canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca araçlarda radyo yayını ve kayıtlı müzikleri dinlemeniz de mümkündür. Wi-Fi ile internet bağlantısına imkan tanıyan otobüslerde yolculuğunuz boyunca internete bağlanarak internette vakit geçirebilirsiniz.

Aksu Turizm’in Şubeleri

Yolcularına iyi bir şekilde hizmet sunmak isteyen Aksu Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. Aksu Turizm’in şubesi bulunan yerler Adana, Afyon, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Araklı, Ardahan, Ardeşen, Arhavi, Artvin, Aydın, Beyşehir, Ceyhan, Çay, Çayeli, Çine, Denizli, Düziçi, Erzincan, Fındıklı, Göksun, Gümüşhane, Harem, Hopa, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, kayseri, Kelkit, Kırşehir, Konya, Manavgat, Marmaris, Mersin, Muğla, Nazilli, Niğde, Osmaniye, Rize, Sarız, Serik, Sivas, Sürmene, Tarsus, Torul, Trabzon ve Yatağan’dır. Aksu turizm onlarca şubesi ve yüzlerce çalışanıyla sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli yenilenerek ve gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Aksu Turizm ucuz bilet ve rezervasyon olanakları

Aksu Turizm otobüs bileti satın almada sağladığı kolaylıklar ile de rakipleri arasından sıyrılıyor. hizlibilet.com aracılığıyla yaptığınız rezervasyon işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Aksu Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

alev 21.05.2019

benim için yorumsuz 10 numara bir yolculuktu aksu turizm çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı tebrik ediyorum.

Aksu Turizm Firması İçin Yorum Yap


Aksu Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)